Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Player
    damsem's Avatar
    Join Date
    Jul 2022
    Posts
    1
    Character
    Dam Sem
    World
    Spriggan
    Main Class
    Samurai Lv 90

    [Chaos][Light] Polska Gildia Federacja Rekrutuje!!!

    Witam, od dawna marzy mi się gildia w której ludzie aktywnie ze sobą rozmawiają czy to na kanale głosowym czy to tekstowym, miejsce gdzie można na chwile zapomnieć o trudach życia i się zrelaksować wraz z innymi osobami o wspólnych zainteresowaniach. Chciałbym aby były tu osoby z odrobina empatii chętne aby poznać innych ludzi, pomocne towarzyskie i chętne do wspólnych aktywności. Jednak Polska społeczność jest dosyć porozrzucana po różnych serwerach i ciężko zebrać duża grupę aktywnych ludzi. Stad pomysł na tą gildie która ma za zadanie połączyć fajnych ludzi na tym serwerze discord aby wspólnie fajnie się bawiły. Założenie funkcjonowania tej gildii polega na tym ze nie będzie wymagane dołączenie do fc w grze, uważam ze to strasznie ogranicza możliwość poznania osób bo np nie każdy chce się przenosić na inny serwer w poszukiwaniu gildii z różnych powodów ma domek albo za duża ilość złota albo po prostu boi się opuszczać swoje fc i iść w nieznane. Gildia będzie działała na discordzie, co nie oznaczania ze w grze nie będziemy się i integrować oj nie. Oczywiście będą grupy rajdowe i będzie możliwość uzupełniania ich ludźmi z po za gildii (o tym dokładnie w regulaminie), eventy konkursy spotkania gildyjne w domku, farmy mount itp. czyli to wszystko co w zwykłym fc.

    Gildia będzie działała na data center Chaos oraz Light (jest to możliwe dzięki data center travel) dołączyć będą mogły osoby z :
    Chaos data center - serwery Cerberus Louisoix Moogle Omega Phantom Ragnarok Sagittarius oraz Spriggan
    Light data center - serwery Alpha Lich Odin Phoenix Raiden Shiva Twintania i Zodiark

    Link discord : https://discord.gg/cfvFApTatb
    (3)

  2. #2
    Player
    KasiaKatarzyna00's Avatar
    Join Date
    Jan 2023
    Posts
    1
    Character
    Lili Marlen
    World
    Sagittarius
    Main Class
    Rogue Lv 88
    hej i udało Ci się cos stworzyć? link jest invalid
    (0)

  3. #3
    Player
    Saphielle's Avatar
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    3
    Character
    Saphielle Tarell
    World
    Odin
    Main Class
    Astrologian Lv 90

    odyn

    Yo, jak ktoś jeszcze żyje i chce to ja chętnie z kimś założę gildię. Nawet jeśli będzie nas tylko parę osób. W grze nazywam się Saphielle Tarell (odyn).
    (0)

  4. #4
    Player
    Thane242's Avatar
    Join Date
    Mar 2023
    Posts
    2
    Character
    Thane Flac
    World
    Raiden
    Main Class
    Samurai Lv 90
    Podbijam pytanie - udał się projekt? Szukam polskiej gildii, najlepiej na Raidenie. Moje FC jest ok ale czasem mnie już męczy pisanie/gadanie po angielsku i fajnie byłoby mieć grupę rodaków do wspólnego grania albo zwykłej rozmowy o wszystkim i o niczym.
    (0)

  5. #5
    Player
    Songo_ssj's Avatar
    Join Date
    Sep 2023
    Posts
    1
    Character
    C'ranmaia Alice
    World
    Cerberus
    Main Class
    Weaver Lv 30
    Szukam Polskiej Gildi jestem nowy .. dopiero raczkuje w FF14 gram na serverze Cerberus ...
    (0)