Thank you. It's tough times, we're in a recession you know.
07-09-2013, 06:40 AM
Colino
Quote:
Originally Posted by Shikaree
Are you sure for 1 gil? I bought this orange juice for 7 so I could learn how to dye, and why would my juice cost more than a magazine?...*looks at label*
"Imported from La Noscea using the finest, quality oranges"
Gdi.
A jug of Buffalo Milk sells for 2 gil so that's not too bad all things considered.